Szybki Kontakt   62 591 61 61
Otwarte: pon.-pt. 7.00-16.00

Partner instalatora HVACR

Strona główna Aktualności Nowość w ofercie! Wentylacja decentralna
27
05.2019

Nowość w ofercie! Wentylacja decentralna

Wentylacja decentralna – rozwiązanie dla wymagających!


Nowość w ofercie SOLAR PLUS! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz najnowszym trendom na rynku proponujemy nowoczesne, energooszczędne rozwiązanie w dziedzinie wentylacji – wentylację decentralną renomowanej firmy Blauberg. Jest to system wykorzystujący pojedyncze urządzenia z wbudowanym wymiennikiem ciepła. Kompaktowe modele central pozwalają na skuteczną wentylację pomieszczeń z odzyskiem ciepła, co wpływa na zmniejszenie wydatków na energię cieplną. Urządzenia doskonale sprawdzą się w budynkach nowopowstających jak i tych modernizowanych. Małym kosztem nakładów inwestycyjnych oraz niewielką ilością prac budowlanych można otrzymać system wentylacyjny na najwyższym poziomie. Urządzenia posiadają klasę energetyczną A lub A+, co świadczy o niskich kosztach eksploatacyjnych.

 W asortymencie firmy Blauberg znajdziemy urządzenia z grupy VENTO EXPERT A50-1 Pro (W) – centrale jednorurowe z ceramicznym wymiennikiem akumulacyjnym (działające cyklicznie w trybie nawiewu oraz wywiewu). Produkty te charakteryzują się efektywnością odzysku ciepła do 97%.

Centrale z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła linii FRESHBOX (30-200 m3/h) oraz większe jednostki decentralne z serii CIVIC (300-500 m3/h) doskonale nadają się do wentylacji budynków użyteczności publicznej tj. np. biura, przedszkola czy żłobki. Wysokosprawne, przeciwprądowe wymienniki (również w wersji entalpicznej) ograniczą koszty ogrzewania dzięki sprawności odzysku ciepła do nawet do 96%.

W zależności od modelu, praca danego urządzenia może być sterowana pilotem, wbudowanym (bądź naściennym) panelem sterującym lub przy pomocy aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem iOS/Android. Konserwacja oraz serwisowanie jednostek jest bardzo proste ze względu na łatwo dostępny panel serwisowy urządzenia. Dodatkowym atutem wentylacji decentralnej jest to, że bez problemu możliwy jest demontaż oraz ponowna instalacja jednostki w innym pomieszczeniu. Urządzenia firmy Blauberg są dopracowane także pod względem estetycznym. Ich atrakcyjny design potrafi wpasować się w każde wnętrze.

Brak konieczności wykonywania projektu wentylacji, brak rozprowadzania kanałów wentylacyjnych czy też podwyższone bezpieczeństwo przeciwpożarowe to kilka z wielu zalet jakie płyną z zastosowania wentylacji decentralnej.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania szerszych informacji na temat działania i sprzedaży wentylacji decentralnej.


Wentylacja decentralna - katalog 2019

Ulotka informacyjna 

Współpracując z nami:


Obniżysz koszty
+ zapewniamy zakupy w cenach hurtowych i odroczone warunki płatności
+ znajdujemy oszczędności w projektach instalacji
+ przyjmujemy zwroty niewykorzystanych towarów
Zaoszczędzisz czas
+ wyceniamy całe instalacje HVACR z projektów budowlanych
+ gwarantujemy stały dostęp do ok. 2500 pozycji w magazynie
+ zapewniamy szeroki wybór i krótkie terminy realizacji towarów na zamówienie
Podniesiesz komfort pracy
+ oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości
+ zapewniamy regularne dostawy towarów gabarytowych
+ dojeżdżamy, szkolimy, doradzamy, wykonujemy pomiary... dlatego, że się na tym znamy :-)


09
07.2020
www.wenteo.pl

Już jest nasza nowa strona internetowa www.wenteo.pl Mamy przyjemność poinformować Państwa o uruchomieniu naszej nowej strony internetowej....

czytaj dalej

Aktualny cennik SOLAR PLUS obowiązuje
od 1 kwietnia 2020 r.
Zachęcamy do pobrania!

Pobierz cennik w PDF